Jak bezpiecznie kupić mieszkanie?

W 2016 roku wzrost liczby inwestycji mieszkaniowych ma być jeszcze większy niż w roku ubiegłym. Oznacza to większy wybór lokali dla nabywców. O czym należy pamiętać przy zakupie mieszkania?
1500 zł miesięcznie na spłatę kredytu?

19 lutego 2016r. weszły w życie przepisy ustawy o wsparciu kredytobiorców w trudnej sytuacji finansowej. Pomoc jest zwrotna, ale – co ważne – nieoprocentowana i obejmuje osoby z kredytem wziętym zarówno w złotówkach, jak i w obcych walutach, również we frankach.
Jak sfinansować startup?

Masz dobry pomysł, najlepszy produkt, zbadany rynek, napisany biznesplan i stworzoną prezentację inwestycyjną. Pozostaje jedno – jak znaleźć inwestorów?
Warto kupić mieszkanie w listopadzie!

Jednym z najczęstszych pytań, jakie pojawiają się wśród klientów firm deweloperskich jest to, o jakiej porze roku warto kupować mieszkania na rynku pierwotnym. Pytanie to, choć na pierwszy rzut oka wydaje się abstrakcyjne, wcale nie jest pozbawione sensu.
Bezpiecznie i z ładnym widokiem, czyli jak żyć w Polsce

Kilka tygodni temu weszła w życie tzw. ustawa krajobrazowa, która ma pomóc samorządom uporządkować kwestie reklam w przestrzeni publicznej i wprowadzić lokalny kodeks reklamowy. Pytanie – czy tylko reklamy w centrum oszpecają miasta i utrudniają życie mieszkańcom?